Lázeňský Švihák posílá pozdrav z Lázní Jáchymov

Lázně Jáchymov jsou označovány jako první radonové lázně světa. Leží v hlubokém údolí mezi kopci Krušných hor. Díky této poloze jsou skvělým místem pro pěší turistiku, cykloturistiku, sjezdové i běžecké lyžování.

Předností Jáchymova je nové Aquacentrum Agricola, do kterého mají  přístup jak ubytovaní hosté, tak i veřejnost.

Hotel Radium Palace

Krásná nově zrekonstruovaná budova s teráskou a prosklenou kavárnou se nachází uprostřed rozsáhlého lesoparku. Hotel Radium Palace disponuje pokoji pěti kategorií. Na pokoji je hostům standardně připraven župan a pantofle. V hotelu je sál pro soukromé akce, bazén a sauna s odpočinkovou místností.

Hotel Akademik Běhounek

Nachází se ve svahu nad jáchymovským údolím, kousek od hotelu Radium Palace. Vnější vzhled sice hned neoslní, ale o to více jste překvapeni interiérem budovy, která prošla v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí.
Každý pokoj hotelu Akademik Běhounek má balkon a na „střeše“ budovy  se nachází sluneční terasa, kde jsou přes léto k dispozici lehátka. Všechny procedury probíhají v hotelu. Dále se zde nachází sauna, bazén s whirpoolem a Kneippovým chodníkem. Hotel je vhodný i pro pořádání kongresových akcí, pro které jsou zde sály různých velkostí.