Lázeňský Švihák navštívil Františkovy lázně

Františkovy lázně, jsou malým městečkem s rozsáhlými parky, kde je možné ochutnat různé prameny.  Při vjezdu je třeba uhradit poplatek 20,-Kč na den.  Značka je snadno přehlédnutelná a bývá zde policejní kontrola. Stačí Vám zakoupit ho jednou a v hotelech pak obdržíte parkovací kartu (pokud zde trávíte více dní).

Většina lázeňských středisek se nachází na Hlavní třídě a je zde i Aquaforum s vnitřním i venkovním bazénem. Dalším lákadlem je i socha Františka, který má při sáhnutí na palec přivést ženu do jiného stavu. Lázně jsou totiž zaměřené na :

  • onemocnění gynekologická včetně neplodnosti
  • onemocnění pohybového aparátu
  • onemocnění srdce a cév
  • následná péče po onkologických onemocněních

Zde tým Spa.cz osobně navštívil:

Fortuna lázeňský dům Praha

Nachází se asi 5 minut přímo od hlavní ulice, a i když z venku je vidět, jak budova potřebuje novou venkovní fasádu, uvnitř dokáže překvapit příjemným prostředím. V hotelu se přímo nachází pramen Praha a můžete zde vidět chov ptáčků a šneků Achatina.

Výhodou pobytu je vnitřní bazén (i když jen s koupací čepicí), provádění procedur uvnitř bez přecházení, chutná strava a ochotný přátelský personál. Hotel je určen pro klienty nevyžadující vysoký standard, proto má ceny dostupné všem.