Luxus v Náchodě? Proč ne?

Na nečekané kvalitní a zajímavou nabídku jsem narazil v oblasti, která sice není typicky lázeňská, ale pro wellness může být jako dělaná – v Náchodě ve východních Čechách.

Čtyřhvězdičkový hotel Tommy – kongresové a wellness centrum, prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí relaxaci i hotelové služby ve zcela novém a originálním prostředí. Najdete zde nově vybudovaný bazén s protiproudem, vířivou vanu whirlpool, sportovní a rekondiční masáže, relaxační masáže lávovými kameny, čokoládové či medové masáže, aromamasáže apod.

Mimochodem, sympatické jsou také ceny – prodloužený víkend pro dámskou jízdu vyjde na 1850 Kč za tři noci a obsahuje třeba aromamasáž zad a šíje z 31 druhů kvítí, relaxační koupel, vstup do bazénu nebo fitness. V nabídce hotelu je také „Romantický víkend pana Amora“ pro dvě osoby za 3980 Kč se soukromým pobytem jen pro vás a vaši polovičku pod „hvězdným nebem“ wellness centra, lahví vína nebo třeba kytičkou pro partnerku.

Hotel Tommy v NáchoděHotel Tommy láká nejen na rodinné pobyty, ale je schopen                   zrealizovat také firemní akce nebo kongres. Ubytování může zajistit pro 70 osob, kapacity vybaveného sálu pro větší akce jsou až 200 míst.

Navštivte ho s námi!

1 komentář u “Luxus v Náchodě? Proč ne?

  1. Hotel Tommy jsem již v minulosti vyzkoušel. Mohu vřele doporučit!

Komentáře jsou uzavřeny.