Věnujte dárek, který zaručené překvapí a potěší

Také to slyšíte? Ano, Vánoce už hlasitě klepou na dveře a pokud si stále nejste jistí, jestli dárky, které chcete koupit vašim blízkým, jsou ty pravé, nechte se inspirovat.

Zkuste darovat dokonalý dárek, tedy takový, který zaručeně potěší, u kterého si člověk odpočine a dobije baterky, pozná něco nového, objeví kousek sebe sama, bude na něj rád vzpomínat a vyprávět ostatním. Že takový neexistuje? Podívejte se na internetové stránky www.spa.cz a jistě jej objevíte.

Portál Spa.cz nabízí přes 340 lázeňských balíčků a wellness programů v 78 českých a slovenských hotelech a zařízeních. Mezi balíčky nechybí léčebné, relaxační a redukční pobyty, programy pro seniory, dámské víkendy nebo víkendové pobyty pro zamilované. Co třeba wellness balíček v Jánských Lázních s masážemi a rašelinovými zábaly? Nebo myslíte, že by se více líbily koupele v Lázních Luhačovice? Nebo snad solné jeskyně v Jáchymově? Nejste si jisti, co by udělalo největší radost? Pak je tu další výhoda tohoto dárku, není totiž nutné kupovat konkrétní balíček.

Jediné, co musíte udělat, je koupě dárkového šeku, ale program, místo a termín si už obdarovaný vybere sám podle své chuti a nálady a podle toho, co mu udělá největší radost. S kuponem umístěným na této stránce navíc získáváte slevu 200 Kč na jakýkoli program. Dárkové šeky u společnosti Spa.cz můžete pořídit za 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč a šeky můžete samozřejmě libovolně kombinovat.

A ještě jednu výhodu tento dárek skrývá, tentokrát pro vás – nákup je velice snadný. Nemusíte při jeho koupi opustit pohodlí domova a brodit se napadaným sněhem. V klidu si sednete k internetu, zadáte internetovou stránku www.spa.cz a v sekci „dárkové poukazy“ vyplníte adresu, na kterou má být dárkový šek doručen, jméno obdarovaného a text pro vaše věnování. Vyberete hodnotu poukazu a je nakoupeno. Po odeslání objednávky počkáte 5 pracovních dní a dárkový kupón najdete ve vaší schránce. Pokud jste takový nákup ještě nezkoušeli, nemáte se čeho bát. Celý postup je jednoduchý a reklamační postupy a garance jsou u objednávek přes internet absolutně stejné jako v kamenných obchodech. Tak proč nedarovat ideální dárek, když je to tak lehké?